Children’s Mercy Kansas City (Szpital pediatryczny w Kansas City)

Children’s Mercy Kansas City (Szpital pediatryczny w Kansas City)

Kansas City, MO

www.childrensmercy.org

.

Do WorldCare Consortium® dołączył Children’s Mercy Kansas City, który uzyskał tytuł jednego z „Najlepszych amerykańskich szpitali dziecięcych” we wszystkich 10 kategoriach ocenianych w ramach U.S. News & World Report oraz zdobywca nagrody Magnet za doskonałe usługi pielęgniarskie cztery razy z rzędu. Children’s Mercy to jedna z zaledwie 10 instytucji na świecie, które zostały zweryfikowane jako Centrum Chirurgii Dziecięcej 1 Stopnia. Otrzymał też wyróżnienie Krajowej Rady ds. Jakości jako placówka medyczna skupiająca się na pacjentach, jak również wyróżnienie z zakresu zdrowia behawioralnego. Te wyróżnienia, wraz z wieloma certyfikatami specjalizacji, świadczą o zaangażowaniu szpitala i zapewnianiu dzieciom możliwie jak najwyższego poziomu opieki.

.

W Children’s Mercy powstał pierwszy ośrodek medycyny pediatrii oraz został opracowany największy kliniczny program pediatryczny w Ameryce Północnej. Świadczenia te są zintegrowane w ramach opieki specjalistycznej, stawiając je na czele wyspecjalizowanej medycyny i zindywidualizowanych terapii w takich dziedzinach jak: onkologia, nefrologia, kardiologia, neonatologia, gastroenterologia, endokrynologia, choroby zakaźne, medycyna rozwojowa, reumatologia i astma/alergia. Realizowany przez szpital program chirurgii dziecięcej we własnym Centrum Prospektywnych Badań Klinicznych (Center for Prospective Clinical Trials) dał możliwość opracowania jednego z najlepszych podręczników w dziedzinie chirurgii dziecięcej – Ashcraft’s Pediatric Surgery. Instytucjonalne zaangażowanie w innowacyjne rozwiązania i badania w Children’s Mercy doprowadziły do przełomowych osiągnięć, takich jak program CHAMP dla dzieci zmagających się z chorobą niedokrwienną serca, który w 2017 roku otrzymał nagrodę Microsoft Health Innovation.

.

Children’s Mercy to szpital specjalistyczny położony w centralnej części Stanów Zjednoczonych, w którym można liczyć zarówno na światowej klasy opiekę pediatryczną, jak i wsparcie zdalne i lokalne podczas jednego z najtrudniejszych doświadczeń życiowych przed jakim może stanąć rodzina. Wyrozumiały i renomowany personel realizuje swoje działania z zaangażowaniem i sercem, starając się pokonywać wszelkie bariery kulturowe, językowe i geograficzne.

.

Children’s Mercy słynie ze swojego rodzinnego podejścia, o czym świadczy duża liczba pracowników Child Life, których celem jest zapewnienie komfortu każdemu z najmłodszych pacjentów. Jest to szczególnie doceniane przez osoby podróżujące z daleka, którym zależy na pomocy swoim dzieciom. Od ponad 120 lat to szczególne połączenie współczucia z wiedzą i doświadczeniempediatrycznym zmieniło życie wielu osób nie tylko w Stanach Zjednoczonych, lecz i na całym świecie. .

.

Children's Mercy Kansas City