Polityka prywatności

.

  • Jakie informacje są gromadzone / przechowywane automatycznie
  • Co się stanie, jeśli wyślesz nam dane osobowe
  • Gdy odwiedzisz inne witryny powiązane z WorldCare.com
  • Bezpieczeństwo witryny
  • Komentarze / pytania

.

Oświadczenie o prywatności

.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Nasza polityka prywatności jest jasna; nie będziemy zbierać Twoich danych osobowych, gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, chyba że zdecydujesz się przekazać nam te informacje.

.

Jakie informacje są gromadzone / przechowywane automatycznie

.

Poniżej przedstawiamy, w jaki sposób traktujemy informacje o Twojej wizycie na naszej stronie internetowej.

.

Jeśli podczas wizyty nic nie zrobisz, ale przejrzysz zawartość, przeczytasz strony lub pobierzesz informacje, automatycznie zbieramy i przechowujemy określone informacje o Twojej wizycie. Ta informacja nie identyfikuje Cię osobiście. Automatycznie zbieramy i przechowujemy tylko następujące informacje o Twojej wizycie:

.

  1. Domena internetowa (na przykład “xcompany.com”, jeśli korzystasz z prywatnego konta dostępu do Internetu lub “yourschool.edu”, jeśli łączysz się z domeny uniwersytetu) i adres IP (adres IP to numer, który jest automatycznie przypisany do komputera podczas surfowania po Internecie), z którego uzyskujesz dostęp do naszej strony internetowej
  2. Typ przeglądarki i systemu operacyjnego używanego do uzyskania dostępu do naszej strony
  3. Data i godzina uzyskania dostępu do naszej witryny
  4. Strony, które odwiedzasz
  5. Jeśli łączyłeś się z naszą witryną z innej strony internetowej, adres tej witryny

.

Używamy tych informacji, aby pomóc nam zwiększyć użyteczność naszej witryny dla odwiedzających – aby dowiedzieć się, ile osób odwiedza naszą stronę i z jakich korzystają rodzajów technologii. Nie śledzimy ani nie rejestrujemy informacji o osobach i ich wizytach.

.

Co jeśli wyślesz nam dane osobowe

.

Jeśli zdecydujesz się podać nam dane osobowe wypełniając formularz z danymi osobowymi i przesyłając je nam za pośrednictwem naszej strony internetowej, wykorzystujemy te informacje, aby odpowiedzieć na twoją wiadomość i pomóc nam znaleźć żądane informacje. E-maile i formularze wysyłamy w taki sam sposób, w jaki traktujemy listy wysyłane do WorldCare. Nie gromadzimy danych osobowych w żadnym innym celu niż udzielanie odpowiedzi. Udostępniamy informacje, które przekazujesz wyłącznie naszej firmie macierzystej WorldCare, jeśli Twoje zapytanie dotyczy ich usług lub jest to w inny sposób wymagane przez prawo. Co więcej, nie tworzymy indywidualnych profili z podanymi przez Ciebie informacjami ani nie przekazujemy ich żadnym prywatnym organizacjom. Informacje, które od Ciebie zbieramy, mogą być wykorzystywane wyłącznie do marketingu naszych usług.

.

Podczas odwiedzania innych stron internetowych połączonych z WorldCare.com

.

Nasza strona internetowa zawiera linki do kilku innych stron internetowych. W większości przypadków łączymy się z organizacjami prywatnymi za ich zgodą. Po uzyskaniu dostępu do innej witryny za pomocą linku, który udostępniamy, podlegają one polityce prywatności nowej witryny. Proszę zapoznać się z Polityką prywatności podczas odwiedzania tych stron. W razie potrzeby każda witryna może mieć dodatkowe kryteria prywatności, warunki lub informacje, które powinieneś znać.

.

Bezpieczeństwo witryny

.

Aby zapewnić bezpieczeństwo witryny i zapewnić dostępność tej usługi dla wszystkich użytkowników, nasz system komputerowy wykorzystuje oprogramowanie do monitorowania ruchu w sieci w celu zidentyfikowania nieautoryzowanych prób przesłania lub zmiany informacji lub spowodowania innych szkód. Z wyjątkiem upoważnionych klientów / sponsorów / użytkowników FDA, którzy logują się do naszych usług chronionych hasłem, nie podejmuje się żadnych innych prób identyfikacji poszczególnych użytkowników ani ich zwyczajów związanych z użytkowaniem. Nieautoryzowane próby przesyłania informacji lub zmiany informacji na temat tej usługi są surowo zabronione i mogą podlegać karze zgodnie z ustawą o oszustwach komputerowych i nadużyciach z 1986 roku.

.

Komentarze / pytania

.

Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania dotyczące przedstawionych tutaj informacji, skontaktuj się z nami. Jeśli chcesz powiadomić nas o problemie dotyczącym prywatności lub chcesz złożyć raport, wyślij wiadomość na adres privacy@worldcare.com.