WorldCare Concierge

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług lub jesteś pracownikiem, ubezpieczycielem, brokerem albo przedstawicielem firmy realizującej usługi medyczne na rzecz ubezpieczyciela (TPA – Third Party Administrator) zainteresowanym oferowaniem naszych usług, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

.

Usługa WorldCare CONCIERGE zapewnia pomoc  naszym klientom podczas wizyt w gabinetach lekarskich i szpitalach. Gdy czas jest najważniejszy, a Ty potrzebujesz wizyty w najlepszej placówce medycznej, dokąd się zgłosisz? W jaki sposób poradzisz sobie z dotarciem na miejsce i powrotem do domu i nie zrujnujesz swojego napiętego codziennego grafiku?

.

WorldCare chętnie Ci pomoże

WorldCare chętnie Ci pomoże Usługa WorldCare Concierge oferuje spersonalizowane wsparcie w wyborze wysokiej jakości placówki medycznej, koordynację wizyty na miejscu i pewność skorzystania ze zniżki. Jeśli tylko wyrazisz taką chęć, Twój osobisty asystent Concierge będzie towarzyszyć Ci i Twojej rodzinie podczas wizyt w szpitalu i gabinecie lekarskim, organizując każdy szczegół, aranżując transport, w tym transfer z i na lotnisko, i w razie potrzeby towarzysząc Ci w drodze na spotkanie.

.

Jak to działa

Krok 1 Zadzwoń pod numer 617-250-5100, aby zamówić usługę.

.

Krok 2 Twój konsultant WorldCare pomoże Ci wybrać odpowiedni ośrodek i lekarza w zależności od Twojego stanu zdrowia, potrzeb, kosztów i preferencji dotyczących lokalizacji oraz dostępności usług.

.

Krok 3 Po wybraniu ośrodka i lekarza Twój konsultant WorldCare przystąpi do koordynacji spotkania i zarządzania finansowymi aspektami wizyty (opłata asystenta stanowi odsetek oszczędności), jak również udzieli Ci wsparcia podczas wizyty.

.

Krok 4 Jeśli skorzystasz z usługi konsjerża osobistego asystenta, przejrzy on szczegóły Twoich wizyt, pomoże Ci określić, czego potrzebujesz podczas nich i wszystko poumawia. Jeśli potrzebujesz lub chcesz, aby asystent medyczny towarzyszył Ci podczas wizyty, możesz poprosić o to, aby towarzyszyła Ci pielęgniarka, zapewniając odpowiednie wsparcie i pomoc.

.

Krok 5 Podczas wizyty lekarskiej Twój osobisty asystent weźmie pod uwagę również Twoje niemedyczne potrzeby, dzięki czemu możesz skupić się na swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

.

Unikalne wsparcie

 • Koordynacja opieki obejmująca umówienie przyjęcia do szpitala, skierowania, transport i tłumaczenia
 • Zarządzanie finansami, w tym zapewnienie dostępu do zniżek lub negocjacje przeprowadzane w Twoim imieniu, zgłaszanie roszczeń i/lub przeprowadzanie audytów oraz regulowanie rachunków
 • Dostęp do usług asystenta na życzenie (za dodatkową opłatą)
 • Transport do i z miejsc wizyt oraz lotnisk
 • Sprawdzone źródło lokalnych informacji i usług
 • Wsparcie podczas wizyt i po wizytach
 • Odpowiednio zorganizowany plan dnia i uwaga skupiona na Twoim zdrowiu

.

Korzyści

 • WorldCare zatroszczy się o zapewnienie Ci informacji, których potrzebujesz aby wybrać najlepszy ośrodek oraz koordynując resztę zadań
 • Możesz skupić się na swoim dobrym samopoczuciu, mając pewność, że Twoja wizyta, podróż i dodatkowe wsparcie są odpowiednio koordynowane w Twoim imieniu
 • WorldCare wesprze Cię podczas całego procesu, zapewniając Ci wszystko czego potrzebujesz podczas wizyty i po wizycie
 • Kompleksowa usługa obejmuje załatwienie wszelkich spraw  finansowych, dzięki czemu możesz skupić się na swoim zdrowiu

.

Więcej na temat członkostwa WorldCare dowiesz się tutaj lub klikając linki do wybranych usług członkowskich poniżej. Jeśli chcesz zamówić usługę, wypełnij ten formularz, a my skontaktujemy się z Toba, aby potwierdzić, czy możesz z niej skorzystać.