WorldCare Consortium®

W firmie WorldCare International Inc., pracujemy nad najnowszymi osiągnięciami technologii medycznej, badań i informacji. Nieustannie szukamy innowacyjnych sposobów rozwiązywania problemów z zakresu medycyny, w tym stawiania rozpoznań i leczenia. Z dumą oferujemy naszym klientom możliwość otrzymywania drugich opinii medycznych, niezależnie od ich lokalizacji geograficznej W WorldCare International Inc., pracujemy nad najnowszymi osiągnięciami technologii medycznej, badań i informacji. Nasza firma nieustannie szuka innowacyjnych sposobów rozwiązywania problemów z zakresu medycyny, obejmujących diagnozy i leczenie. Z dumą oferujemy naszym klientom, niezależnie od ich lokalizacji geograficznej, również możliwość otrzymywania drugich opinii medycznych

.

Opinie zespołu specjalistów medycznych

WorldCare to jedyna organizacja, która posiada organizacyjne, strategiczne i operacyjne relacje z najlepiej ocenianymi szpitalami akademickimi i badawczymi w Ameryce Północnej. Te szpitale, tworząc WorldCare Consortium®, reprezentują ponad 20 000 specjalistów oraz mają dostęp do ponad 4 miliardów dolarów rocznie w ramach finansowania badań biomedycznych. To sprawia że  WorldCare Consortium® jest unikalne   ze swoją głeboką i zaawansowaną wiedzą oraz  doświadczeniem medycznym.

.

Drugie opinie medyczne

Każda z naszych instytucji członkowskich, opierając się na specjalistycznej wiedzy medycznej własnych, godnych zaufania specjalistów, odpowiada za opracowywanie drugich opinii medycznych (DOM). Jesteśmy więc w stanie oferować naszym klientom drugie opinie medyczne, jednocześnie oszczędzając ich czas i pieniądze. Staje się to możliwe poprzez maksymalizację wykorzystania czasu pracy i eliminację kosztów podróży do jednostek medycznych. Niepowtarzalna zdolność WorldCare zapewniania klientom, członkom i lekarzom medycyny dostępu do zespołów specjalistów instytucji WorldCare Consortium® to jeden z wielu powodów, dla których nasze usługi są wyjątkowe. Zaawansowana i obszerna wiedza zapewnia naszym klientom, członkom i ich lekarzom gwarancję niezbędną do podejmowania prawidłowych decyzji medycznych.  

.

Technologia i doświadczenie

To jeszcze nie koniec. Wszystko zostało połączone z technologią, która umożliwia WorldCare przesyłanie dokumentacji medycznej  do więcej niż jednej placówki. W ten sposób nasi klienci  mogą otrzymać optymalne decyzje medyczne. Mówiąc prosto: oferujemy drugie opinie medyczne dłużej niż ktokolwiek inny.

.

Dążąc do nieustannego doskonalenia całego procesu, jako WorldCare oferujemy najwyższej jakości drugie opinie medyczne, znakomitą obsługę klienta i elastyczność, co znacząco nas wyróżnia.

.

Aby porozmawiać z członkiem naszego zespołu, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

.

Szpitale WorldCare Consortium®

Boston Children’s Hospital

Children’s Mercy Kansas City

Jefferson Hospital

Northwestern Memorial Hospital

Partners Healthcare

Brigham and Women’s Hospital

Massachusetts General Hospital

Dana Farber Cancer Institute

McLean Hospital

Spaulding Rehabilitation Hospital

UCLA Health