O nas

Nasza rada dyrektorów

Nasz Zarząd

Nasi dyrektorzy medyczni

.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług lub jesteś pracownikiem, ubezpieczycielem, brokerem albo przedstawicielem firmy realizującej usługi medyczne na rzecz ubezpieczyciela (TPA – Third Party Administrator) zainteresowanym oferowaniem naszych usług, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

.

Nasza misja, wizja i wartości

.

Nasza misja

Misją WorldCare jest poprawa poziomu opieki zdrowotnej naszych klientów na całym świecie poprzez kontaktowanie ich z najlepszymi ekspertami pracującymi w najlepiej ocenianych szpitalach amerykańskich.

.

Realizujemy naszą misję, zapewniając unikalną, możliwość wirtualnej wizyty pacjenta w wiodących placówkach medycznych w Stanach Zjednoczonych. Zapewniamy najwyższej jakości wsparcie i możliwość zasięgnięcia drugiej opinii medycznej (DOM), dostępne na całym świecie.

.

Nasza wizja

Naszą wizją jest zapewnienie możliwości kontaktu z wiodącymi specjalistami medycznymi w celu optymalizacji wyników leczenia, zastosowanych rozwiązań i świadczeń.

.

Nasze wartości

Innowacja

Wierzymy, że poprzez aktywne słuchanie i naukę, a także wyciąganie wniosków ze zdobytego doświadczenia i poszerzania wiedzy badawczej, możemy nieustannie oferować nowe rozwiązania i usługi medyczne.

.

Współpraca

Współpracujemy z wybitnymi partnerami, klientami i specjalistami medycznymi w celu tworzenia obszernej bazy wiedzy i dochodzenia do optymalnych rozwiązań i zaleceń.

.

Współczucie

Wierzymy, że każdy zasługuje na dostęp do najlepszej na świecie specjalistycznej opieki zdrowotnej. Gdy tylko członek, klient lub partner zwraca się do nas, przeznaczamy czas, aby w pełni go wysłuchać i zrozumieć. Staramy się jak najlepiej wczuć w jego sytuację i okazać mu zrozumienie, jednocześnie starając się wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

.

Firma WorldCare International, Inc. (WorldCare) już od ponad 25 lat cieszy się zaufaniem globalnej społeczności medycznej, starając się pomagać w podejmowaniu świadomych decyzji zdrowotnych poprzez wysoce zindywidualizowane drugie opinie medyczne (DOM). Nasze usługi DOM łączą miliony klientów ze specjalistami pracującymi w światowej klasy ośrodkach medycznych (WorldCare Consortium®).

.

Współpracując z WorldCare Consortium®, WorldCare stał się pierwszą firmą, która opracowała rygorystyczny proces tworzenia DOM, umożliwiając tym samym szybki czas realizacji usługi. W dalszym ciągu zapewniana przez nas wydajna współpraca wielu poważnych placówek stanowi ewenement. Szpitale WorldCare Consortium® zajęły stałe miejsce w zarządzie WorldCare i pomogły nam opracować i wdrożyć własną strategię korporacyjną. Obecnie jesteśmy jedyną firmą świadczącą usługi DOM, która utrzymuje strategiczne, technologiczne i operacyjne relacje z najlepszymi ośrodkami medycznymi w WorldCare Consortium®.

.

Firma WorldCare jako pierwsza uzyskała zezwolenie Amerykańskiej Administracji ds. Żywności i Leków (FDA) na zastosowanie kompresji falkowej, umożliwiającej cyfrowe przesyłanie obrazów diagnostycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie wysyłać dokumentację medyczną, zapewniając drugie opinie medyczne (DOM) nawet w ciągu kilku godzin, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba.

.

W procesie DOM potwierdzamy rozpoznanie i zalecamy optymalny plan leczenia, dostarczając naszym klientom i ich lekarzom informacji koniecznych do podejmowania trafnych decyzji. WorldCare działa w ponad 30 krajach i oferuje swoje usługi milionom ludzi na całym świecie.

Na przestrzeni lat nasze usługi ewoluowały otwierając  naszym klientom dostęp do szerszego zakresu opieki zdrowotnej. Obecnie WorldCare oferuje niezrównany katalog usług  bazujących na naszej wiedzy klinicznej i dostępie do najlepszych specjalistów medycznych na świecie, a także rozszerza swoje specjalistyczne usługi o DOM oraz wsparcie w zakresie podróży do wyspecjalizowanych placówek klinicznych. Podczas gdy wielu operatorów z branży opieki zdrowotnej utwierdza pacjentów w przekonaniu, że muszą samodzielnie odnajdywać się w systemie , firma WorldCare oferuje bezprecedensowy poziom wysoce spersonalizowanych usług skupiających się na potrzebach członków i ich rodzin, jednocześnie wciąż oferując swoim klientom wymierną wartość.

.

Broszura WorldCare

.