Usługi

Druga opinia medyczna WorldCare

WorldCare Concierge

.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług lub jesteś pracownikiem, ubezpieczycielem, brokerem albo przedstawicielem firmy realizującej usługi medyczne na rzecz ubezpieczyciela (TPA – Third Party Administrator) zainteresowanym oferowaniem naszych usług, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

.

O naszych usługach

Od ponad 25 lat firma WorldCare International, Inc. angażuje się w poprawę jakości opieki zdrowotnej na całym świecie poprzez maksymalizację wydajnego i strategicznego dostępu do najlepszej opieki zdrowotnej na całym świecie wtedy, gdy jest ona najbardziej potrzebna. Wykorzystując swoje wielokrotnie nagradzane umiejętności i rewolucyjną technologię, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom i członkom niezrównaną obsługę oraz doświadczenie. Potrafimy sprawnie i skutecznie dostosować nasze podejście do potrzeb klientów i członków z dowolnego miejsca na świecie.

.

Będąc pionierem i liderem z zakresu globalnych usług i rozwiązań e-zdrowotnych, WorldCare zapewnia swoim klientom  i ich rodzinom wysoce spersonalizowane i wyspecjalizowane usługi, poprzez wykorzystanie najlepszych amerykańskich szpitali dzięki naszym stosunkom umownym z WorldCare Consortium® jak również  relacje z innymi znakomitymi klinikami i instytucjami medycznymi na całym świecie. WorldCare znacząco wyróżnia się na tle innych dostawców usług drugich opinii medycznych (DOM). Jest pionierem wielodyscyplinarnego i multiinstytucjonalnego procesu opracowywania drugich opinii medycznych od 1992 roku. Nasze usługi i możliwości w ciągu ostatnich 25 lat znacząco się poszerzyły, ale jedna rzecz pozostała niezmienna: WorldCare wciąż jest liderem z zakresu globalnych rozwiązań opieki zdrowotnej.

.

Pobierz białą księgę „Nieustannie rosnące znaczenie telemedycyny”

.

Korzyści związane z drugą opinią medyczną (DOM)

.

Drugie opinie medyczne mogą uratować życie osób,  u których zdiagnozowano poważną chorobę. Każdego roku w Ameryce lekarze pierwszego kontaktu stawiają nieprawidłową diagnozę u  wielu swoich pacjentów. W takich przypadkach drugie opinie medyczne nie tylko chronią pacjentów przed nieodpowiednim leczeniem, lecz również są w stanie zapewnić im poczucie spokoju i przedstawić alternatywne sposoby leczenia. W przypadku nieprawidłowej diagnozy posiadanie drugiej opinii medycznej może też pomóc uniknąć ponoszenia niepotrzebnych kosztów związanych z leczeniem objawów innych chorób. WorldCare oferuje eksperckie usługi drugich opinii medycznych w celu zapewnienia prawidłowości rozpoznania i odpowiednich metod leczenia.

.